Cabana La Yuli
| Wi-Fi | Simbassäng Utomhusbassäng | Barnvänligt Barnsängar |
| Husdjur Husdjur tillåtna |
Cabana La Yuli Santa Teresita med 2 sovrum, som har en året-runt utomhuspool och plats för upp till 5 personer, ligger inom 4 km från Las Toninas. Den här villan med 1 badrum, som ligger inom 10 minuter med bil från playa santa teresita, lockar gästerna med utomhusbassäng och stor trädgård.
Denna villa har parasoll och strandhanddukar, som finns på en underbar strand. Gästerna kan också ta sig till Caravel Santa Maria Replica, som ligger cirka 2 km bort.
Gästerna erbjuds utsikt över trädgården.
Gästerna är välkomna att laga sina egna måltider i ett minikök på detta boende. Restaurangen Estilo Jaguel, som serverar argentinska rätter, är belägen ungefär 10 minuters bilresa bort.
- Lokala sevärdheter
- Atlantico2226 km
- Santa Teresitas golfklubb754 km
- Iglesia SUD2189 km
- Bingo Santa Teresita1144 km
- playa santa teresita1747 km
- Monumento a San Martin2327 km
- Thematic Museum Malvinas1902 km
- Insert Coin1301 km
- Puerto Luana1737 km
- Costa Chica1678 km
- Flygplatser
- Villa Gesell Flygplats93 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Säkerhetsfack
- Husdjur tillåtna
- Säkerhet
Aktiviteter och avkoppling
- Utomhusbassäng
- Strandparasoll
- Solsängar
- Trädgård
På rummet
- Tvättmaskin
- LCD-TV
- Barnsängar
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Finns det Wi-Fi i Cabana La Yuli?
Ja, Cabana La Yuli erbjuder Wi Fi. - ❓
Finns det ett kök på Cabana La Yuli?
Ett komplett kök finns på Cabana La Yuli. - ❓
Är husdjur tillåtna i Cabana La Yuli?
Gästerna får bo på Cabana La Yuli med sina husdjur. - ❓
Vilken utsikt erbjuds på Cabana La Yuli?
Utsikten över trädgården erbjuds till gästerna på Cabana La Yuli. - ❓
Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor i semesterbostaden?
I semesterbostaden kan du utforska Santa Teresitas viktigaste landmärken, inklusive playa santa teresita (2 km), Las Toninas (4 km) och Caravel Santa Maria Replica, som finns inom 5 minuters bilresa.